Tibia4Don

Forum o grze TibiaMe


#1 2012-09-11 15:39:50

 Bo

Nowy użytkownik

Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2012-09-10
Posty: 8
Punktów :   
nick w Grze: Bo
lvl: 18
Profesja: Warrior
Świat: 21
Gildia: Red Death
WWW

Stamina - Co to w ogóle jest?

Witam! W tym poście opowiem wam co to jest stamina. Otóż tak. W normalnym świecie uzywamy godziny, tak w TibiiME - staminy. Gdy (jak to się mówi po angielsku ) stamina jest low (czyli niska) trzeba zrobic odpoczynek od TibiiME . Gdy mamy staminę poniżej 16:00(lub 14:00, sory nie pamiętam) to za zabitego potworka dostajemy polowe mniej expa tj. np. Za zwykłego orka 25 expa zamiast 50 expa, za snake'a 1 exp zamiast 2
expa itd. W takim razie, co więc zrobić, żeby z powrotem mieć całą staminę?(56:00) Niestety jest tylko jedno wyjście - czekanie. Ktoś mógłby zapytać - jak długo?(dużo osób mnie o to pyta, o co chodzi z tą staminą ). A więc tak: 1h godzina staminy w TibiiME = 2h realnych godzin. Dajmy taki przykład : Ktoś ma 54:30 godzin staminy. Teraz prosto obliczyć - za jaki czas będzie miał cała staminę? Jeśli 1h staminy = 2h realne, a 1min staminy = 2min realnie, to będzię miał cała staminę za dokładne 3h.Pamiętajcie! 1h realnej godziny nie równa się 2h godzinom grania! To był mój pierwszy post. Pisałem go na komórce, to sory za błędy. Mam nadzieję, że się podobało . Zapraszam do kolejnych niewyjaśnionych spraw. Żegnam was - Bo.

Ostatnio edytowany przez Bo (2012-09-11 15:40:04)

Offline

 
Forum By daniofordon

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.counter-strike16.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.fs2pl.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.walczmyrazem.pun.pl